Elektrozłom sp. z o.o.

34-323 Ślemień ul. Spacerowa 1

Elektrozłom Sp. z o.o.

Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych

Elektrozłom Sp. z o.o. Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych powstał w 2006 r. w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa Recycling System Zakład Przetwarzania i Odzysku Odpadów Elektrycznych i Elektronicznych s.c. Elektrozłom kontynuuje działania zapoczątkowane przez Recycling System.

Od lat specjalizujemy się w zbiórce i przetwarzaniu zużytego sprzętu elektronicznego. Działamy zgodnie z najnowszymi dostępnymi technologiami oraz z obowiązującymi przepisami gospodarki odpadami i ochrony środowiska w Polsce i Unii Europejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewniamy szybki kontakt, wysoką jakość obsługi, odpowiedzialne postępowanie z odpadami oraz technologię przetwarzania zapewniającą możliwie jak największy poziom odzysku i recyklingu.

Czym się wyrózniamy?

Najnowsza technologia i nowoczesne rozwiązania

Podstawą prawną prowadzenia naszej działalności są zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i zbieranie odpadów wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego oraz wpis do rejestru Głównego Inspektora Ochrony Środowiska.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, magazynowe oraz sprzęt i urządzenia niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego wykonywania usług.

Jako nieliczni w kraju dysponujemy technologią pozwalającą na przetwarzanie monitorów i telewizorów włącznie z odzyskiem szkła kineskopowego spełniającą wszystkie niezbędne wymagania potwierdzone certyfikatami Unii Europejskiej odnośnie jakości i bezpieczeństwa pracy.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy, gwarantując solidną i profesjonalną obsługę, jak również korzystne ceny i dogodne warunki płatności.

Skontaktuj się z nami

Chętnie poznamy Ciebie, Twoją firmę i Twoje potrzeby

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.